Sędzia swiecznik
Darmowa dostawa dla wszystkich zamówień - jeśli zrealizujesz zamówienie do północy.
×
  • Nowy

Sędzia swiecznik

750,00 zł
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Twoje dane są bezpieczne Twoje dane są bezpieczne
  • Wysyłka w 24h Wysyłka w 24h
  • 14 dni na zwrot 14 dni na zwrot
5 gwiazdek na Allegro, Google i Facebooku
Prezent-niespodzianka do zamówienia
Kliknij w zakładkę "Jak powstają nasze obrazy?" aby zobaczyć więcej zdjęć z procesu tworzenia naszych obrazów

Rzeźba z brązu i drzewa owocowego w funkcji ozdobnego swiecznika

Wymiary (cm): 69x24

Materiały: Brąz i drewno

Podłoże: Drewno

Werniks: Nie

Rok: 2020

1 Przedmiot

Specyficzne kody

Nasze reprodukcje drukowane są na 4 różnych rodzajach podłoża.

Jeśli nie możesz znaleźć obrazu, który Ci się podoba w wybranej przez siebie wersji, napisz nam wiadomość! Realizujemy również indywidualne zlecenia, więc możemy wydrukować dowolne zdjęcie, obraz lub uwzględnić Twoje niestandardowe życzenia! Istnieje również możliwość zamówienia reprodukcji ręcznie malowanych przez utalentowanych artystów.

1) Plakaty drukujemy na papierze matowym o wysokiej gramaturze > 180g/cm2.
2) Obrazy na foamboardzie — powstają poprzez naniesienie papieru o wysokiej gramaturze na sztywną płytę piankową o grubości ok. 5 mm. Takie reprodukcje stanowią dobrą budżetową alternatywę dla obrazów na płótnie.
3) Reprodukcje na płótnie poliestrowym o wysokiej gramaturze — stanowią najpopularniejszy wybór kupujących. Płótno jest mocne i naciągnięte na solidne sosnowe krosno. Dla ochrony kolorów i dodania autentyczności obrazowi, płótno jest pokrywane medium malarskim olejno-żywicznym. Istnieje możliwość zamówienia obrazu w ramie sosnowej — może ona być w kolorze naturalnym, czarna, biała lub złota.
4) Reprodukcje premium na płótnie bawełnianym. Płótno bawełniane jest stosowane przez malarzy malujących ręcznie, a zamiast standardowego medium malarskiego używane jest medium Liquin original W&N, które dzięki wyjątkowo gęstej strukturze daje dużo większą możliwość imitowania ruchów pędzla i techniki impastu dla zapewnienia jak największej autentyczności reprodukcji. Na sam koniec obraz zostanie pokryty warstwą ochronnego werniksu, który zabezpieczy obraz na lata. Reprodukcje tego typu mają wydłużony czas realizacji (do 5 dni roboczych) i dzięki naturalnym metodom powstania są bardzo zbliżone do prawdziwych, ręcznie malowanych obrazów.
Wydruk na płótnie bawełnianym
Każde zamówienie rozpoczyna się od przygotowania plików z obrazem do druku. Przy pomocy specjalnego oprogramowania dopasujemy przestrzeń barw, rozdzielczość i rozmiar obrazu, tak aby prezentował się, jak najlepiej po wydrukowaniu.
Wydruk na płótnie poliestrowym
Wydruk na płótnie poliestrowym - szczegół
Kolejnym krokiem jest docięcie wydrukowanego fragmentu płótna, tak aby móc rozciągnąć je na przygotowanym krośnie. Krosna przygotowujemy samodzielnie z drewna sosnowego, są one sztywne i mocne. Krosna do mniejszych obrazów mają kształt zwyczajnych prostokątów, większe obrazy są wzmocnione w rogach lub zawierają dodatkowe listwy, aby zapewnić 100% oparcie dla płótna. Kolejny krok to naciągnięcie płótna na krosno. Dobrze naciągnięte płótno otacza krosno bardzo ciasno, wydając charakterystyczny dźwięk bębna po uderzeniu w przód obrazu. Tył zabezpieczany jest dodatkowo taśma malarska, aby zabezpieczyć krańce płótna.
Krosno sosnowe 50x70 cm
Kiedy obraz jest już prawie gotowy, nadszedł czas na pokrycie go medium malarskim. Medium, którego użyjemy, zależy od rodzaju reprodukcji, który wybrałeś lub wybrałaś. Po wyschnięciu będzie gotowy do wysłania.
Medium olejno-żywiczne na obrazie
Wydobyta głębia kolorów dzięki zastosowaniu medium
Jeżeli przy zamówieniu zaznaczono opcje ramy, po przygotowaniu obraz zostanie oprawiony. Nasze ramy są zrobione z drewna sosnowego o półokrągłym profilu, które mogą zostać pomalowane na złoto, czarno, biało lub pozostawione w naturalnym kolorze drewna. Dodatkowo istnieje możliwość otoczenia obrazu passe-partout. Jeśli wybrałeś lub wybrałaś opcje „Rama — Tak”, prosimy o wskazanie szczegółów ramy w uwagach przy realizacji zamówienia. Teraz obraz zostało jedynie zapakować. Do Twojego zamówienia dołączymy również drobiazg-niespodziankę!
Judith I Judith I - detal Powóz na Drodze Pokrytej Śniegiem - detal Judith I - detal Judith I - detal Węże wodne - detal Powóz na Drodze Pokrytej Śniegiem