Krajobrazy i pejzaże - obrazy w ramach

Pejzaże i krajobrazy

Krajobrazy i pejzaże

Krajobrazy są niezwykle użytecznym elementem dekoracyjnym. Mogą sprawić, że mały pokój będzie wydawał się większy, rozszerzając przestrzeń po prostu istniejąc. Mogą rozjaśnić zbyt kliniczną przestrzeń, co czyni je idealnymi do biur, i dekorować, pozostając w zasadzie neutralne, co czyni je idealnymi do hoteli. Właściwy krajobraz we właściwym miejscu może jednym prostym krokiem zmienić pomieszczenie od zwykłego w porządku do fantastycznego. Dokonaj zmiany; udekoruj swój dom obrazami z naszej kolekcji krajobrazów.

Sprzedawane przez nas grafiki są otoczone elegancką, minimalistyczną ramą w wybranych kolorze. W zależności od Państwa preferencji, obraz może zawierać passe-partout.

Spacer leśną drogą 

Wprowadź spokój do każdej przestrzeni dzięki obrazom z naszej kolekcji leśnej. Pozwól swojej wyobraźni podążać mniej uczęszczaną ścieżką, wędrując wytartymi ścieżkami między drzewami. Jeśli chodzi o sceny leśne, różnorodność nie ma końca - od chłodnych, prawie uporządkowanych lasów półkuli północnej po pełzające, deszczowe dżungle Afryki i Ameryki Południowej. Każdy las wywołuje inne uczucia - podczas gdy wiejska droga przez jesienno-żółty las może być przyjazna i przytulna, ta sama wiejska droga przez gęstą, ciemnozieloną pierwotną dżunglę może przywołać na myśl myśli o udaniu się tam, gdzie żaden człowiek nie dotarł wcześniej.

Podaruj sobie kwiaty

Prawdziwe kwiaty są równie przejmujące, co piękne - jako ulotny symbol piękna. Ale dzięki obrazom w ramach możesz przenieść całe pole kwiatów, rozciągające się aż po horyzont, do dowolnego pomieszczenia w domu. Niezależnie od tego, czy lubisz pole maków, łąkę wypełnioną polnymi kwiatami, czy lawendowe pola Prowansji, możesz przywieźć te kwiaty do domu i zachować je na zawsze, tak samo piękne jak w dniu zrobienia zdjęcia.

Otwarte pola

Niebo zawsze wydaje się większe na otwartym polu, z trawą sięgającą po horyzont i gładkimi falami wzgórz układających się przed tobą. Duże pole to świetne miejsce do myślenia; cichy szum pól przypomina fale oceanu docierające do plaży, a kiwanie głową trawy na wietrze ma właściwości hipnotyczne. Podczas gdy obraz nigdy nie jest w stanie naprawdę odtworzyć dźwięku i zapachu otwartego pola trawy, z pewnością może pokazać, jak wygląda, a otwarte pole sprawi, że nawet najmniejszy pokój od razu będzie wyglądał na większy, jaśniejszy i bardziej zamieszkany.

Góry i ruiny

Czasami patrzysz na obrazy gór lub zdjęcia zrobione ze szczytu i musisz poświęcić chwilę, aby podziwiać wytrwałość ludzi, którzy będą wspinać się na te kamienne behemoty ze względu na zdjęcie. Robi się to jeszcze bardziej imponujące, gdy widzisz zamek na szczycie góry - twój umysł natychmiast zwraca się do ilości pracy, która musiała zostać włożona w budowę tej wieży lub muru - ilu ludzi i ile lat zajęło jej zbudowanie to? Zamki, podobnie jak góry, wyglądają tak, jakby istniały tam od zawsze i pozostaną tam na zawsze. Łatwo jest przeoczyć sposób, w jaki ciągle się zmieniają. Niezależnie od tego, czy jest to tylko ośnieżona góra, która zazielenia się na wiosnę, czy też jest to powolny proces rozkładu, który zamienia zamki w ruiny, siły czasu działają na wszystko, nawet góry. Pomimo niezmiennego wyglądu w skali człowieka, w skali geologicznej góry są niesamowicie energiczne. Włącz obrazy do swojego wystroju, aby pożytecznie zastanowić się nad niebezpieczeństwami wynikającymi z oceniania wyłącznie na podstawie wyglądu.

Pejzaże i krajobrazy

Aktywne filtry